Kedves Szülők

Köszöntjük Önöket abból az alkalomból, hogy gyermeküknek iskolát választanak. Ebben a fontos döntésben szeretnénk Önöknek segítséget nyújtani. Kérjük, ismerkedjenek meg velünk!

Kínálatunk:

• augusztus végén napközis Szőlőérlelő tábor elsősöknek
  • angol kéttannyelvű oktatás
  • játékos iskolakezdés, beszélgetőkörök
  • egésznapos oktatás
  • informatikaoktatás már első osztálytól
  • tehetséggondozás
  • képességek szerinti tanulásszervezés
  • néptáncoktatás
  • művészeti szakkörök
  • emelt szintű sportfoglalkozások
  • szabadidő hasznos eltöltése
  • változatos programok
  • színvonalals rendezvények

Intézményünk oktató - nevelő elvei:

• Célunk, hogy minden diákunk képességének megfelelő szinten sajátítsa el a tananyagot, és a legjobb eredményt érje el.
  • Olyan iskolába járhasson, ahol barátai vannak, számíthat a tanítói és tanárai segítségére, ahol jól érzi magát, ahol szeretik, s odafigyelnek testi-lelki fejlődésére.
  • Gyermekeket szerető, az oktatás terén gyakorlott pedagógusok és az iskola valamennyi dolgozója derűs, vidám légkörben foglalkozik a gyermekekkel.
  • A szakmailag magasan képzett pedagógusaink tanórái játékosak, az új módszerek alkalmazásával tevékenykedtetésre, együttműködésre, egymás segítésére nevelnek, miközben a gyermek biztos és értékálló tudáshoz jut.

Nagy hangsúly fektetünk:

• az élménygazdag ismeretszerzésre
  • a környező világ tevékeny megismertetésére, az önkifejező készség fejlesztésére
  • az egészséges életmódra nevelésre
  • a tehetséggondozásra, versenyekre való felkészítésre
  • tanulóink idegen nyelvi és informatikai oktatására
  • a partneri együttműködésre mind a szülőkkel, mind a gyermekekkel.

Feltételrendszerünk:

• minden igényt kielégítő, modern technikai eszközökkel felszerelt informatikai és nyelvi labor
  • tornacsarnok, szabadtéri sportpálya, iskolai játszótér és konditerem várja a mozogni vágyó gyermekeket és felnőtteket
  • az új és a felújított iskolaépület otthonos tantermeivel várjuk diákjainkat
  • teleházként is működő könyvtár
  • az angol nyelvű nyári napközis tábor segít a szabadidő hasznos eltöltésében.